צרו עימנו קשר
03-7778191
03-7778791

פרופסור לאון גרינהאוס

פרופסור לאון גרינהאוס – מנהל של מיינד קליניק-המרכז לטיפולים מתקדמים, הוא לשעבר מנהל  של המרכז הירושלמי לבריאות הנפש ופרופסור לפסיכיאטריה באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטה העברית. מומחה ידוע בתחומים של אבחון פסיכיאטרי וטיפולים תרופתיים במיוחד בדיכאון, חרדה, מחלה מאני דפרסיבית, פסיכוזות, וטיפולים תרופתיים מורכבים.

סיפורי ההצלחה של הטיפולים של פרופ' גרינהאוס, במיוחד בכל הנוגע לשילובים תרופתיים והטיפול בגרייה מגנטית ונוירופידבק, הם רבים מאוד ומוערכים על ידי החולים, משפחות החולים, וגם על ידי פסיכיאטריים אחרים. הוא עוסק גם במתן חוות דעת משפטיות. עד לפרישתו מהשרות הציבורי ולמשך 10 שנים רצופות, פרופ' גרינהאוס הוזכר בן המומחים "הכי טובים שיש".


פרופ גרינהאוס מקבל חולים במיינד קליניק ובהרצליה. גישתו לחולים היא של תמיכה ואמפטיה תוך בדיקה מעמיקה של הצרכים הפסיכיאטריים, הרפואיים, והאישיים של האדם הסובל. מיינד קליניק היא קליניקה פרטית עם סודיות רפואים מובטחת. התנאים של הקליניקות של פרופ' גרינהאוס הם נעימים מאוד ומאפרשים גישה אישית פרטנית.  פסיכיאטריים אחרים בישראל מתיעצים עם פרופ' גרינהאוס על דרכי טיפול חדשניות עבור חולים שסובלים מתסמנות מורכבות.

בעבודתו האחרונה במסגרת משרד הבריאות ניהל פרופ' גרינהאוס את המרכז הירושלמי לבריאות הנפש. מרכז זה כולל 3 בתי חולים (איתנים מבוגרים, איתנים ילדים, וכפר שאון) ו אגד של 11 מרפאות בירושלים. המרכז הירושלמי לבריאות הנפש אחראי על הטיפול הפסיכיאטרי של מעל 80% האוכלוסיית ירושלים.


פרופ גרינהאוס השקיע רבות בעבודתו האקדמית ובפתוח של טיפולים חדשניים עבור מצבים פסיכיאטרים מורכבים. רשימת הפרסומים שלו כוללת למעלה מ-150 מאמרים בתחום הפסיכיאטריה הקלינית ושפורסמו בירחונים מובילים בעולם

פרופ גרינהאוס מקבל במיינד קליניק, קליניקה מודרנית ומרווחת שנמצאת מול כיכר רבין 
ברחוב צייטלין 1, תל אביב.


לקביעת תורים: צור קשר 
או באמצעות מייל: clinic2733@gmail.com
או באמצעות טלפון: 03-7778191לחץ כאן למידע נוסף על מאניה דיפרסיה

© 2015 כל הזכויות שמורות למיינד קליניק פרופסור גרינהאוס
STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
STG שיווק באינטרנט